Žaliasis projektas

Žaliojo projekto“ idėja gimė Vilniuje 2009 metais. Idėjos autorius – Danielius Pralgauskis. Šio projekto tikslas – šviesti visuomenę ekologijos, atsakingo vartojimo temomis, keisti jų požiūrį į gamtą ir su ja susijusias problemas, taip pat skatinti juos prisidėti prie ekologinių problemų sprendimo.

 

Pirmaisiais metais suorganizuoti 2 nemokami seminarai, pamokėlės vaikams mokyklose ir „Žalioji nuotykių trasa“ – orientacinės varžybos visai šeimai mūsų gero draugo VDU Botanikos sodo teritorijoje Pasaulinei aplinkosaugos dienai paminėti. Jų metu dalyviai turi atlikti įvairias užduotis, susijusias su ekologija, aplinkos pažinimu, išbandyti savo atliekų rūšiavimo įgūdžius, o taip pat turi galimybę pagilinti žinias ekologijos srityje bei tiesiog gerai praleisti laiką gryname ore su šeima ir draugais.

 

Antraisiais metais organizuotas seminarų ciklas bei jau tradicija tapusi „Žalioji nuotykių trasa“, o 2012 metais suorganizuoti trys seminarai, dvejos išvykos (į ekologišką namą ir Kauno marių regioninį parką) bei „Žalioji trasa“.

 

JCI Kaunas „Žaliojo projekto“ 2010 metais koordinatorė – Aistė Stakėnaitė, 2011 m. – Jovita Uždavinytė, 2012 m. – Kristina Narutytė.

 

Oficialus projekto puslapis

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*