Projektų Valdymo Mokymai

Projektinio darbo metodai vis labiau populiarėja ir yra taikomi ne tik versle, moksle, bet ir politikoje bei viešajame sektoriuje. Inovacijų kūrimas dažniausiai irgi siejamas su konkretaus projekto įgyvendinimu, todėl kiekvienam žmogui labai svarbu įgyti gebėjimų efektyviai valdyti projektus. 
 
 
Šių mokymų metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas dviem temoms:
1.Kaip parengti kokybišką projektą įgyvendinimui?
2.Projekto įgyvendinimą bei administravimą realybėje. 
 
 
Mokymus ves Neringa Lenčiauskaitė –  Kauno technologijos universiteto projektų vadybos magistrantė, Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto projektų vadovė bei Lietuvos paslaugų sferos darbdavių asociacijos vyr. finansininkė. 
 
 
Pirmoje mokymų dalyje susipažinsime su projekto sąvoka, būtina projektui logine seka, struktūra. Akcentuosime į ką reikia atkreipti dėmesį, siekiant, kad vertintojas teisingai suprastų Jūsų popieriuje išdėstytas idėjas ir ketinimus. Sužinosime, kokie teisės aktai reglamentuoja projektų rengimą, administravimą ir įgyvendinimą. Atliksime praktines užduotis, siekiant įsisavinti teorinę medžiagą bei aptarsime rezultatus.
 
 
Antroje dalyje – dėmesį skirsime projekto administravimo ir įgyvendinimo svarbai. Ką rinktis – vidinę projekto administravimo komandą, ar samdyti administruojančią įmonę? Kaip užtikrinti savalaikį informacijos gavimą, pateikimą, komunikaciją su visomis suinteresuotomis šalimis. Kaip įvertinti numatytą riziką ir ją kokybiškai valdyti. Praktinių užduočių metu – parengsime „Beta versija“ projektus – aptarsime bei įvertinsime jų privalumus, trūkumus bei pateiksime rekomendacijas. 
 
 
Vieta: Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (K.Mindaugo 11), Kaunas
Laikas: kovo 1 dieną, 10-17val
Investicija: 40 Lt svečiams; 30 Lt kandidatams; 20 Lt nariams
Registracija: http://goo.gl/g7hrmF

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*