Projektas „Spalvotas gyvenimas“ jau devintus metus spalvina šešių Lietuvos miestų viešąsias erdves

10338883_10152005232812062_2841339938798359530_n

Praėjusį šeštadienį Vilniuje ir Kaune startavo jau tradiciniu tapęs ir devintus metus iš eilės nevyriausybinės jaunimo organizacijos JCI Lietuva rengiamas socialinis projektas „Spalvotas gyvenimas“. Projekto organizatoriai siekia suburti aktyvų jaunimą ir vietos bendruomenę vieningam tikslui – pagyvinti viešąsias erdves dažant jas žaismingomis spalvomis ar piešiniais.
Kauno jaunimo mokykla nušvito naujomis spalvomis
Visuomeniniame renginyje gražinant Kauno Jaunimo mokyklą dalyvavo ne tik JCI Kaunas savanoriai, ugdymo centro darbuotojai, prie iniciatyvos prisijungė ir mokyklos mokiniai.
Organizacinius rūpesčius atperka rezultatas
Pirmus metus projektą „Spalvotas gyvenimas“ organizuojanti projekto koordinatorė Agnė Karaliūnaitė šį renginį vertina puikiai: „Nors projekte dalyvauju jau nebe pirmus metus, šiais metais prisiėmiau projekto kuravimo atsakomybę – tapau projekto vadove. Galiu pasakyti, jog tai puiki patirtis! Rekomenduoju kiekvienam išbandyti šią atsakomybę“, patirtimi dalinosi Agnė. „Šiais metais prireikė daugiau dažų, pasiruošimo ir dažymo procesas užtruko ilgiau, mat dažomas objektas buvo žymiai didesnis nei praėjusiais metais“.
Protarpiais pasirodantis lietus nesutrukdė įgyvendinti užsibrėžto tikslo
Rėmėjų „Vivacolor“ padovanotais dažais per šeštadienio pusdienį nudažyta visa Kauno Jaunimo mokyklos siena. „Kiekvienas prisidėjo kaip galėdamas ir kaip mokėdamas – vienas laikė kopėčias, skiedė dažus ar plovė teptukus. Kai vieni su voleliu dažė sienas, kiti teptuku užtepdavo plytų tarpelius – darbas vyko sklandžiai, o svarbiausia – smagiai“, – įspūdžiais dalinosi JCI Kaunas narė Eglė Kisieliūtė. „Man smagu prisidėti prie iniciatyvos. Dar smagiau, kad lietus neišgąsdino ir susirinko daugiau nei 30 žmonių. Nemažiau džiaugsmo visiems sukėlė galimybė įsimažinti, mat ant mokyklos sienos galėjome užrašyti savo vardus, piešėme rėmėjų „Vivacolor“ logotipą.“
Nuoširdi padėka partneriams „Vivacolor“ ir „Algekta“
JCI organizacijos nariai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams „Vivacolor“, kurie suteikė visas reikalingas priemones mokyklos aplinkos gražinimui. „Vivacolor“ gamina dažus ir paviršiaus apsaugos priemones, kurias rasite visose populiariausiose statybinių prekių parduotuvėse. Daugiau informacijos www.vivacolor.lt.
Savanorius atgaivino gaivieji gėrimai, kuriuos padovanojo bendrovė „Algekta“. Bendrovė „Algekta“ gamina gamybinius įrengimus, gazuotus ir negazuotus gėrimus, aliejų, mineralinį vandenį, vitaminizuotus gėrimus, alų bei natūralią girą. Daugiau informacijos www.algekta.lt.
Junior Chamber International (JCI) – tai trečia didžiausia visuomeninė organizacija pasaulyje. JCI – įkurta prieš daugiau kaip 80 metų, šiuo metu vienija 200 tūkst. narių 110 pasaulio šalių. JCI nariai – jauni ir iniciatyvūs 18-40 metų įvairių sričių profesionalai. JCI misija – suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti. Pagrindinės veiklos kryptys: asmeninis tobulėjimas, socialiniai projektai, verslumas ir tarptautiškumas.

 

Visa renginio nuotraukų galerija.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*