Paskaita “Koučingo Formulė: kaip padėti tobulėti kitiems” jau spalio 28 dieną

Kas yra koučingas? Kaip padėti žmogui panaudoti jo potencialą ir siekti efektyvumo? Į visus šiuo klausimus atsakymą sužinosite jau spalio 28 dieną 18val Tomo Misiukonio paskaitoje “Koučingo Formulė: kaip padėti tobulėti kitiems”.

 

Pasinaudodami koučingo formule kartu su Tomu Misiukoniu ieškosime praktinių sprendimų kaip pagerinti asmens ir komandos darbą. Pranešimo metu daugiausia dėmesio bus skiriama koučingo principų taikymui praktinėje veikloje, todėl pranešimu siekiame sudominti tuos, kas ieško būdų, kaip įkvėpti ir įgalinti kitus žmones augti bei tobulėti. Po šio pranešimo dalyviai įsisavins pagrindinius koučingo principus ir išsineš gerus asmens ir komandos efektyvumą skatinančius klausimus, kuriuos galės užduoti jau kitą dieną. 

 

Daugiau informacijos apie lektorių:

 

Tomas Misiukonis yra OVC Consulting partneris. Darbinėje praktikoje jis padeda organizacijoms kurti ir vystyti ugdymo iniciatyvas organizacijose. Taip pat Tomas užsiima asmeninio ugdymo praktika atlikdamas individualias sesijas su kompanijų vadovais, kitais darbuotojais.

 

Tomas 2010 m. gavo Tarptautinės koučingo federacijos ICF išduotą asocijuoto sertifikuoto koučingo specialisto (ACC) sertifikatą. Tomas taip pat yra sertifikuotas koučingo supervizorius. Nuo 2012 m. Tomas yra Lietuvos koučingo profesionalų asociacijos ICF Lietuva valdybos narys.

 

Tomas yra baigęs Vilniaus Universitetą, turi verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnį. Didžiojoje Britanijoje „Oxford Brookes University“ jis užbaigė studijas „Coaching and Mentoring Practice“ ir įgijo magistro laipsnį.

 

Tomas yra dviejų pirmųjų lietuviškų knygų apie koučingą „Asmeninio ugdymo praktika vadovams“ (Vaga, 2012) ir „Koučingo technikos“ (Vaga, 2013) autorius.

 

 

Kada: 2013-10-28 (pirmadienis), 18 val.

 

Kur: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, E.Ožeškienės g. 18, Kaunas

 

Investicija: Svečiams 20 Lt, JCI nariams ir kandidatams – 10 Lt.

 

Registracija : http://goo.gl/sru5rY

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*