O kas jeigu Tu gali viską? Karjeros ir koučingo konferencija lapkričio 8-9 d.

Lapkričio 8-9 dienomis, Kaune, įvyks pirmoji JCI Kaunas ir Baltijos Koučingo Centro organizuojama Karjeros ir koučingo konferencija, kviesianti 10-12 klasių moksleivius, 1-4 kurso studentus bei visus suaugusiuosius, darančius tiesioginę ar netiesioginę įtaką jauno žmogaus karjeros sprendimams (t.y. tėvus ir globėjus, mokytojus ir dėstytojus, jaunimo darbuotojus) susipažinti su karjeros konsultavimo bei karjeros koučingo srityse naudojamomis metodikomis. Renginio metu dalyviai turės progą ne tik įgyti teorinių žinių, bet ir sudalyvauti interaktyviose karjeros konsultavimo bei karjeros koučingo grupinėse sesijose.

 

Pagrindinis konferencijos tikslas – supažindinti dalyvius su karjeros, karjeros planavimo ir jos valdymo, koučingo ir karjeros konsultavimo sampratomis, taip prisidedant prie dalyvių asmeninės karjeros valdymo įgūdžių tobulinimo. Konferencijos dalyviai turės išskirtinę galimybę praktinių sesijų metu išsiaiškinti savo pasirinkimų svarbą ir jų įtaką asmeninei karjerai, taip pat, užmegzti naujus ryšius su bendraminčiais iš skirtingų sektorių ar net rasti partnerių ateities iniciatyvoms įgyvendinti.

 

Konferencijoje tikimasi sulaukti per 300 dalyvių. Didžiąją jų dalį turėtų sudaryti 10-12 klasių moksleiviai – juk būtent jie greitu metu turės atsakyti į klausimą “o kas toliau?” – ir 1-4 kurso studentai, kurie jau greitai turės įsitvirtinti savo asmeniniame karjeros kelyje. Likusią dalį sudarys mokytojai ir dėstytojai, tėvai ir globėjai, jaunimo darbuotojai, karjeros ir koučingo specialistai bei visi kiti, besidomintys šiomis sritimis. Konferencijos metu mokytojai ir tėvai sužinos kokie metodai ne pakenktų, o priešingai – padėtų jaunuoliams atrasti savo pašaukimą, išsigryninti tikruosius norus bei išsikelti tikslingus uždavinius sėkmingos ateities link.

 

Untitled

 

 

Viliamasi, jog konferencijos metu įgytos žinios ir įgūdžiai padės jauniems žmonėms suprasti, kad viskas – jų rankose, padidės jų sąmoningumas karjeros planavimo ir valdymo klausimais, o mokytojams ir tėvams padės suprasti, kaip svarbu yra leisti vaikams patiems pasirinkti ir nuspręsti, ko jie nori iš tikrųjų.

 

Karjeros ir koučingo konferencija – tai didelis laiptelis savęs pažinimo link, galimybė tobulėti, galų gale, suprasti, kas iš tiesų yra karjera ir koučingas, kartu tai Tave inspiruos priimti Tavo gyvenime svarbius sprendimus, nulemsiančius ateitį. Ateik, išgirsk ir pradėk keisti savo gyvenimą!

 

 

KADA? Lapkričio 8-9 d, 2014

 

KUR? Kaune (vieta bus patikslinta)

 

KIEK? 49 Lt / 14,19 EUR

 

Programa ir daugiau informacijos www.karjerairkoucingas.lt

 

Dėkojame didžiausiai pakavimo medžiagų el. parduotuvei Lietuvoje už bendradarbiavimą Karjeros ir koučingo konferencijos organizavime!http://www.supakuota.lt/

 

KKK-kvietimas-90

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*