Mentalistas Nicholas Kin žada įsimintiną vakarą – balandžio 25 d.

Kaip mentalizmas gali padėti kasdieninėje komunikacijoje?

Dažnai gyvenime susiduriame su prieštaringomis situacijomis, kai rasti kompromisą tarp dviejų ar daugiau prieštaraujančių pusių atrodo sudėtinga misija. Kartais, tiesiog norėtųsi mokėti „įlysti pašnekovui į galvą“, kad suvoktum, ką šis galvoja ir kaip, jį priversti patikėti tuo, kuo tiki pats.

Nors tiesiogiai „įlysti į galvą“ žmonės vieni kitiems negali, tačiau geriau suvokti pašnekovo mintis, poreikius ir paskatinti jį galvoti bei priimti sprendimus tau palankia linkme – tikrai įmanoma. Būtent apie tokį „minčių valdymo ir manipuliavimo meną“ bus kalbama mentalisto Nicholo Kin seminare.

susitikimas-

Nicholas Kin – profesionalus iliuzionistas, mentalistas, tarptautinių konkursų laureatas, Baltijos šalių rekordininkas.

Nicholo Kin nuopelnai:

• 2008 m. pirmoji vieta tarptautiniame iliuzionistų kongrese Lenkijoje;
• 2010 metais Nicholas Kin buvo nominuotas „Merlin Award“ rinkimuose už patį originaliausią pasirodymą („Merlin Award“ yra aukščiausio lygio Iliuzijos meno artistų apdovanojimai).
• 2011 m. Baltijos šalių iliuzionistų asociacijos AMBER Nicholas Kin pripažintas geriausiu metų mentalistu;
• 2012 m. Nicholas Kin tapo Baltijos šalių rekordininku, kai užrištomis akimis apvažiavo kartodromo trasą per 27,63 sekundės;
• 2012 m. įteiktas prestižinis apdovanojimas „The Geller’s Star“, kurį yra gavę tik 3 mentalistai iš viso pasaulio;
• 2013 m. iškovota prizinė II-oji vieta tarptautiniame Ukrainos Magijos Kongrese.
• 2014 metais Ukrainos magijos asociacija festivalio „Magic Show 2014″ metu Nicholui Kin įteikė net tris apdovanojimus – „Superstars of Mentalism” (už nuopelnus mentalizmo srityje), „Superstars of Magic” (už nuopelnus iliuzijos mene) ir apdovanojimą už įspūdingiausią pasirodymą festivalio metu.

Registracija čia

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*