Lietuvoje lankysis JCI viceprezidentas Šiaurės šalių grupei Steven Wilson

Vasario 22 dieną Klaipėdoje vyks JCI Lietuva Skyrių Akademija į kurią atvyksta Steven Wilson, JCI viceprezidentas Šiaurės šalių grupei (Islandija, Danija, Norvegija, Suomija, Estija, Latvijai ir Lietuva). Šis entuziastingas ir puikius pristatymo įgūdžius turintis JCI pareigūnas, pirmą kartą besilankantis Lietuvoje, Klaipėdoje ves mokymus apie asmeninę lyderystę JCI gyvenime ir darbe.
 
 
S. Wilson yra JCI senatorius. 2013 m. buvo išrinktas JCI Škotijos prezidentu, 2012 m.  JCI Škotijos viceprezidentu, 2011 m. JCI Aberdyno skyriaus prezidentu.
 
 
2007 m. S. Wilson baigė verslo administravimo magistro studijas. Šiuo metu dirba „Saltire Energy“ naftos kompanijoje ir yra atsakingas už programos „Saltire in the Community“ įgyvendinimą. Ši veikla turi daug panašumų į veiklą JCI organizacijoje, nes ja siekiama daryti teigiamus pokyčius bendruomenėje.
 
 
Vasario 24 d. (pirmadienį) S. Wilson dalyvaus JCI Lietuva ir Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) susitikime, kuris prasidės 10:00. Tą pačią dieną Vilniuje, 11:15  planuojami pietūs su JCI nariais ir senatoriais.
 
 
Norintys kartu sudalyvauti susitikime su LAVA ir/ar papietauti, kviečiami registruotis iki vasario 23 dienos (sekmadienio) vakaro el. paštu: loreta jci.lt.
 
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*