Ketvirtasis Be Better In English susitikimas skirtas anglų kalbos tobulinimui

JCI  “Be Better in English” tai kūrybiškumą, bendravimą, žaidimus ir diskusijas pasitelkiantis projektas, kurio tikslas- gerinti anglų kalbos šnekamuosius įgūdžius.

 

Tikriausiai dauguma mūsų mokame šią kalbą, tačiau neretai susiduriame su trukdžiai, kuomet reikia patiems prabilti; juk skaitome, girdime tiek daug, tačiau kartais pritrūksta tinkamos erdvės išreikšti save, savo mintis žodžiu. Kad  šis tikslas būtų kuo geriau pasiektas, kiekvieną susitikimą lydės vis nauja tema, kurioje dalyviai reikš savo nuomonę, diskutuos, dalindamiesi savo įspūdžiais.

 

Kitas svarbus aspektas- kultūriniai niuansai, dažniausiai mokame užsienio kalbą ir atrodo, kad jau “susišnekame”, tačiau labai svarbu šiek tiek išmanyti ir tą kultūrą, su kurios atstovu/e bendraujame. Taip pokalbis virs tikru dialogu. “Be Better in English” projekte, lankysis svečių iš skirtingų šalių, kurie pasidalins gabalėliu savo kultūrinio pyrago. Taigi šis projektas tai mokymosi , pažinimo ir bendravimo sintezė, kviečianti kiekvieną prisijungti ir tobulėti kartu.

 

Projektas vyks iki Gegužės mėnesio pabaigos. Susitikimai vyks kas antrą savaitę.

 

Susitikimo laikas: 

 

Laikas: Gegužės 8 d. 18:30, trečiadienis. 

 

Tema: Kur gyvenu aš

 

Vieta: “Šokoladinė” Rotušės a. 26,Kaunas

 

Susitikimai Nemokami

 

REGISTRACIJA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*