Kauno maratono bėgikai atsipūtė ant JCI PIEVOS

Sekmadienį praūžęs Kauno maratonas, sukvietė daugiau nei 3000 bėgikų, tuo tarpu visuomeninė organizacija Junior Chamber International (JCI), vienijanti įvairių sričių profesionalus, atstovai taip pat prisijungė prie šventės ir visus bėgikus pakvietė atsipūsti ir atgaivinti sielą, bei mintis ant JCI PIEVOS! 

 

Sekmadienio rytą dalyviai pradėjo nuo rytinių pilatės pratimų, stiprino raumenis, lavino kvėpavimą, bei atgaivino mintis. Jau vidurdienį Kauno maratono dalyviai susirinko išbandyti Tao ir taichi rytų kovos menų, kurie atskleidė įdomų pažinimų ir atradimų kelią. O Wudang Kung fu praktika buvo tikras išbandymas jėgai, ištvermei, pusiausvyrai, vikrumui ir atkaklumui. Mažųjų bėgikų taip pat laukė menų dirbtuvės ir ekologiškų medalių gamyba.

 

JCI Pieva iniciatorė Vismantė Mičiulytė dalinosi įspūdžiais „Kauno  maratono 2014 taisyklė – antras kartas geriau nei pirmas galiojo ir JCI renginiui – „JCI Pieva“. Puiki JCI Kaunas komanda šiais metais pasistengė, kad šeimų bėgimo startas teiktų dar daugiau džiugesio. Smagu dirbti su lyderių komanda, viską organizavome sparčiai ir sklandžiai. Antrus metus inicijuodama renginį, siekiu prisidėti ne tik prie maratono programos išpildymo, bet taip pat suteikti galimybę jauniesiems lyderiams lavinti organizacinius įgūdžius bei pilietiškumo vertybes prisidedant prie Kauno miesto šventės. Esu dėkinga visiems prisidėjusiems ne tik darbais, bet ir mintimis, čia kiekvieno indelis labai svarbus!“

 

JCI Kaunas Prezidentė Marija Vorobjovaitė, džiaugiasi, jog jau antri metai JCI Pieva bendradarbiauja su Kauno maratonu, kuris skatina Kauno miesto gyventojus ir svečius gyventi sveikai ir aktyviai bei linki organizatoriams, jog bėgikų sąrašas nenumaldomai augtų ir tokiomis sveikomis ir šviesiomis mintimis užsikrėstų kuo daugiau Kauno miesto gyventojų.

 

JCI Kaunas dėkoja “Vaivos pilatės” ir “Wudang Tao” studijai už turiningas treniruotes kūnui ir sielai, “Menų kambariui” už kūrybiškas dirbtuves , dalyviams už aktyvų įsitraukimą bei rėmėjams “ADIKOPAS” “RENGINYS TAU” ir “RENGINIŲ OAZĖ”.

 

Iki susitikimo kitais metais ant pievos!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*