JCI Kauno narės Eglės Kisieliūtės mintys apie JCI

Šį kartą įspūdžiais apie JCI dalinasi JCI Kauno narė Eglė Kisieliūtė. Šiais metais Eglė baigia kineziterapijos studijas Lietuvos sporto universitete, laisvalaikį mėgsta leisti aktyviai, patinka keliauti, sportuoti (plaukimas, aerobika, šokiai). Kiti Eglės pomėgiai: asmeninis tobulėjimas, psichologija, rytų kultūros, muzika. Didelė Eglės laisvalaikio dalis tenka savanorystei. Šiuo metu ji yra JCI Kaunas narė, tačiau šalia JCI yra tekę savanoriauti ir kitur: aukštosios mokyklos studentų atstovybėje, „Maisto banke“, dalyvauti organizacijos A. C. Patria veikloje. Naujausia veikla – dalyvavimas Didžiojo draugo programoje ir Vilijampolės vaikų dienos centre.

 

“Prie JCI prisijungiau 2010 metų pavasarį. Tuomet dalyvavau Žaliojo projekto baigiamajame renginyje “Žaliojoje trasoje”. Buvau tiesiog renginio savanorė. Vėliau prisijungiau prie projekto “Spalvotas gyvenimas” organizavimo. Taip ir įsitraukiau į JCI veiklą” – apie savo startą JCI pasakoja Eglė.

 

egles2

 

“Vėliau prisidėjau prie įvairių projektų, renginių ir mokymų planavimo, koordinavimo ir įgyvendinimo („Žaliasis projektas“, „Spalvotas gyvenimas“, JCI Lietuva Nacionalinė konferencija, Baidarių žygis, projektas „Tobulėk“, JCI Presenter, JCI Trainer). 2011 metais buvau JCI Kaunas valdyboje atsakinga už narystę. Tuo metu pagrindinė veikla buvo rūpintis žmogiškaisiais organizacijos ištekliais (narių motyvavimas, pritraukimas, išlaikymas), organizuoti tradicinius susitikimus, atvirų durų dienas, dalyvauti įvairiuose organizacijos reprezentaciniuose renginiuose. Tais pačiais metais tapau JCI trenere, vedžiau mokymus konfliktų valdymo ir bendravimo temomis.“ – Eglės įspūdžiai apie veiklą JCI organizacijoje.

 

Eglės nuomone JCI– puiki vieta save realizuoti, saugi terpė mokytis, kaupti patirtį, plėsti kontaktų ratą, susipažinti su įvairiais įdomiais žmonėmis. JCI organizacija skatina aktyvų pilietiškumą ir teigiamų pokyčių kūrimą. Dabar JCI organizacija yra jos gyvenimo dalis.

 

Vienas man įsimintiniausių įvykių per visą buvimą JCI organizacijoje buvo dalyvavimas JCI Europos akademijoje. Taip savaitės trukmės tarptautiniai mokymai apie lydersytę ir komandinį darbą. Apskritai dalyvaujant bet kokiame tarptautiniame JCI renginyje galima pajusti tikrąją šios organizacijos dvasią, kokius skirtingi ir kartu panašius žmones vienija JCI organizacija. Būdamas JCI nariu gali turėti draugų, bendraminčių, partnerių visame pasaulyje“.

 

egles

 

Kodėl pasirinkau šią organizaciją? JCI išskirtinė savo kokybiška veikla, idėjomis, vertybėmis. Organizacija turi aiškią struktūrą ir valdymo sistemą, savo veikla stengiasi sukurti teigiamus pokyčius visuomenėje. Mane JCI įkvėpia „Impact of one“, „Be better“  idėjomis ir „One year to lead“ organizacijos valdymo principu“.

 

„JCI turėjo nemažą įtaką mano asmeniniam tobulėjimui, požiūriui į įvairius gyvenimo aspektus. Čia ugdžiau komandinio darbo, lyderystės, viešojo kalbėjimo, laiko planavimo įgūdžius. Išmokau nemažai naujų dalykų apie finansų valdymą, projektų ir renginių planavimą ir vykdymą, savęs reprezentavimą.“

 

egles3

 

Tikiu, kad savanorystė viena geriausių savęs realizavimo formų. Savanoriaujant ne tik galima padėti kitiems, bet ir gauti daug asmeninės patirties, tobulėti, mokytis. Todėl JCI ir yra puiki galimybė norintiems prisidėti prie teigiamų pokyčių visuomenėje kūrimo bei siekiantiems save realizuoti. Dalyvauti JCI veikloje gali kiekvienas norintis veikti ir tobulėti.“

 

Galimybė įgyvendinti savo svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų. Kovok už savo svajones ir svajonės kovos už tave. (Paulo Coelho).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*