JCI Kaunas: tobulėjimui ribų nėra arba startuoja JCI Webinarai

Kaip save motyvuoti? Kaip rasti savo kelią? Kaip pradėti verslą? Kaip gyventi sveikiau? Kaip gi? Tai klausimai, kuriuos šiuo metu užduoda daugelis jaunų žmonių. Nebesikankinkite! Kaip žada nevyriausybinės organizacijos JCI Kaunas nariai, kiekvieną ketvirtadienį po įkvepiantį video su nauja žinių doze ir atsakymais į rūpimus klausimus iki šių metų pabaigos.

 

Projekto idėja kilo iš noro tobulėti

 

„Ne paslaptis, kad visi norime būti geresni, tobulesni, žinoti daugiau. Deja, tam dažniausiai reikia skirti daug laiko: skaityti knygas ar straipsnius, ieškoti informacijos apie seminarus ir mokymus, tačiau ne visi turime galimybę nuvykti į užsiėmimą kitame mieste ar sumokėti už seminarą tam tikrą pinigų sumą. Būtent todėl ir gimė JCI Webinarai idėja,“ – atvirauja JCI Kaunas Marketingo direktorė Marija Vorobjovaitė. „Tikriausiai visi girdėjote posakį „Jei Mohamedas neateina pas kalną, kalnas ateina pas jį“. Taigi JCI Webinarai ir yra tas vaikštantis kalnas, kuris ateina pas kiekvieną, trokštantį tobulėti!“.

 

JCI Webinarai – tai pokalbiai su įvairių sričių profesionalais, kuriuos galite peržiūrėti tiesiog sėdint prie savo asmeninio kompiuterio namie ar darbe.

 

„JCI Webinarus pavadinčiau unikalia galimybe tobulėti – kiekvienas JCI Webinarų video gali peržiūrėti bet kada ir iš bet kurios pasaulio vietos. Tai labai patogu,“ – paantrina Jokūbas Raila JCI Kaunas Direktorius narystei.

 

Sėkmingo tobulėjimo lektoriai ir jų paslaptys

 

JCI Webinarų projekto komanda atsakymų ieškantiems jaunuoliams susitikimą elektroninėje erdvėje ruošia su sėkmingos asmenybės judėjimo pradininku Lietuvoje Aurimu Guoga, JCI Kaunas prezidentu ir koučingo treneriu Patriku Pilybu, verslo konsultantu Tomu Bagdonavičiumi, sertifikuotu koučingo specialistu Tomu Misiukoniu, sertifikuotu NLP ir koučingo specialistu Juriu Belte ir kitais.

 

Kas ieško, tas randa

 

„Rekomenduoju užsiprenumeruoti JCI kanalą youtube platformoje – tiesiog suveskite „JCI Kaunas“. Taip pirmieji galėsite peržiūrėti šviežiai sukeltus video ir tikrai jų nepraleisite,“ – tvirtina JCI Kaunas Marketingo direktorė M. Vorobjovaitė.

 

Projektas tik įsibėgėja. Visi norintys prisijungti prie projekto, yra kviečiami susisiekti su JCI Kaunas webinarai komandos nariais. Taip pat video komentaruose galite nurodyti kokia tema video norėtumėte pamatyti, o gal jau turite savo favoritą lektorių, kurį gali pakviesti JCI Kaunas nariai? Pirmasis susitikimas su Tomu Misiukoniu jau šį penktadienį. Ilgai nedelsiam… ir žiūrim!

 

Straipsnio autorė: Gabrielė Vilutytė – JCI Kaunas marketingo ir mokymų komandos narė

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*