JCI Kaunas narės Agnės Totilaitės įspūdžiai iš JCI Nacionalinės konferencijos!

1012027_10152177079617729_1470018264_n

JCI Nacionalinė Konferencija 2013 buvo stulbinanti! Tikrąja to žodžio prasme – nuo pirmos iki paskutinės minučių. Tai neįkainojamos 48 valandos. Tai laikas, kai buvo galima suvokti, pažinti, atrasti. Atrasti „naują save“, kažkur slypėjusius talentus, padėti atsiskleisti kitam.

Tai akimirkos, kurių metu sustiprėjo žmonių svarba ir visuomenės jėga. Kai bendrumas ir vieningumas įgavo neabejotinai didesnę vertę. Tai laikas kitokio pasaulio suvokim ir atradimo link. O buvo daug..
Kompetetingų dalyvių, profesionalių įžvalgų, atvirų ir aiškių pokalbių bei nuoširdžių prisipažinimų.

 

PicMonkey Collagesmall

 

Konferencijos metu dalyvavo visų Lietuvos skyrių atstovai ir dalijosi kasmetine nauja patirtimi ir pasiekimais bei užsibrėžtais tikslais sekantiems metams. Taip pat vyko JCI valdybos 2014 metams rinkimai, kuriuos vainikavo iškilmingas GALA vakaras kartu su naujų narių priesaikomis, metų narių bei senatorių paskelbimu, įgyvendintų projektų bei misijų įvertinimu.

Taip pat vyko įdomi diskusija apie partnerystę bei ryšių svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, kuriant ir vystant santykius versle, profesinėje karjeroje ir viešojoje erdvėje. Diskusijoje asmenine patirtimi bei įdomiomis įžvalgomis dalijosi žymūs šalies verslininkai bei pasižymėję užsienio šalių atstovai: Žilvinas Girgaitis, Lina Morkūnaitė, Linas Dičpetris, Kristian Kaas Mortensen, Andreas Felten, Fillipe Carrera. Vėliau sekė pasirinktinų seminarų dalis. JCI narys svečias Fillipe Carrera dar giliau atskleidė ir leido praktiškai  pajusti partnerystės specifikas, o žiniomis apie verslo stilių dalinosi Robert Kalinkin. 

 

PicMonkey Collage+small

 

Atvirų diskusijų metu galėjo pasisemti kiekvienas: tiek senbuvis narys, tiek svečias ir netgi senatorius. Tai akimirkos, kai dingo daugelis ribų, anksčiau susiformavę neteisingi stereotipai savaime nebeteko prasmės. Išankstinius įsitikinimus pakeitė naujai suvoktos bei atrastos tiesos.

Visi mes esame vienodi ir lygūs. Visi mes turime panašių abejonių ir baimių, kurios mums kartais trukdo realizuoti save bei judėti tikslo link.  Tik žmonių aplinkui ir teisingos visuomenės dėka asmenybė gali siekti ir tobulėti. Visa tai galima rasti JCI! O Nacionalinė Konferencija tik dar kartą tai patvirtino ir dar labiau sustiprino jos svarbą bei įtaką kiekvienam mūsų. Nes kartu mes galime daug. Ir kiekvieno mūsų misija – palikti pėdsaką visuomenėje bei įprasminti savo buvimą joje. Tai dar kartą paskatino daryti ir veikti, o tuo pačiu ir nebijoti suklysti. Taip pat ir sustoti bei pamąstyti, o kas gi esi Tu.

Tik reikis begalinio noro bei iš vidaus kylančio jausmo..

Ar gi galėjo įvykti kas nors geriau pirmąjį rudens savaitgalį…?  Tai viena geriausių rudens pradžių!

JCI Narė
Agnė Totilaitė

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*