JCI Kaunas narė Ieva Zamalytė: Tradicinis JCI Kaunas narių susitikimas – visiems, kuriuos vienija JCI!

Gegužės 18d. įvyko tradicinis JCI Kaunas narių susitikimas. Kadangi man tai buvo pirmas tokio pobūdžio JCI susitikimas, paliko daug nuoširdžių ir gerų įspūdžių.

 

Nors į susitikimą atvyko keletas nematytų, susidomėjusių JCI veikla, jaunų žmonių, kurie galbūt iš pradžių jautėsi nejaukiai, susipažinus nuostabiu, keliolikos minučių žaidimu, jų veiduose iš karto pasirodė šypsena, nedingusi visą vakarą.

 

JCI Kaunas prezidentas Patrikas pasveikino visus atvykusius ir pristatė šių metų, kaip visuomet įvairiomis spalvomis mirgančią JCI veiklą. Pasveikinti naujai išrinkti valdybos nariai – už marketingą atsakinga Marija ir už finansus – Ingrida. Dar kartą sveikinu juos! Toliau buvo pristatyti buvę, šiuo metu vykdomi ir planuojami artimiausiu metu mokymai, seminarai ir kiti panašaus pobūdžio renginiai. Jų gausa man davė suprasti, jog JCI Kaunas aktyvumas ir veržlumas bei pokyčių siekimas neturi jokių ribų!

 

PicMonkey Collage

 

Svarbi dalis – dalyvavusių LOM Akademijose Mažeikiuose ir Vilniuje bei Baltijos konferencijoje Estijoje Laulasmaa mieste, atsiliepimai, įspūdžiai ir visiems mums perteiktos nuotaikos.

 

Dalyvavę LOM Akademijose tvirtino, kad aktyvumas, galimybė susitikti ir susipažinti su naujais žmonėmis, bendravimas ir ryšys komandoje, personalo valdymo patarimai, viešųjų ryšių subtilybės, ir jų efektyvus panaudojimas, projektų valdymo žinios ir visų šių svarbiausių aspektų profesionalumas – tai nauda ir patyrimas, kurią dalyviai gavo iš šių akademijų.

 

Estijos Baltijos konferencijos dalyvis, JCI Kaunas senatorius Kęstutis Jocius išsakė neišdildomus prisiminimus ir jausmus, kuriuos patyrė joje dalyvaudamas. Nors JCI narių iš Lietuvos buvo mažai, tai netrukdė ten jaustis nuostabiai ir pasiimti visus geriausius įspūdžius. Tikrąją naudą teikiantys mokymai ir diskusijos, po jų vykęs vakarėlis, visa konferencijos atmosfera ir ypač gerai nusiteikę dalyviai – tikras penas sielai – dalykas, ko negalima nusipirkti už jokius pinigus ir neišmatuojami įspūdžiai visam gyvenimui.

 

Galiausiai – iškilmingiausia susitikimo oficialios programos dalis – kandidatų inauguracija į JCI Kaunas narius. Inauguruoti keturi JCI Kaunas kandidatai: Marija Vorobjovaitė, Manvydas Saulevičius, Vytautas Vaitekūnas ir aš. Net širdis šiek tiek suvirpėjo, kartojant priesaiką, gavus JCI ženkliuką ir prezidento sveikinimą. Įspūdinga, nepakartojama, gražu, nuoširdu… Ir daug daug nuostabių jausmų, kurių neįmanoma išmatuoti, tapus JCI Kaunas nariu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*