JCI Kaunas komanda dalyvaus Kauno Maratone 2013. Prisijunk ir Tu!

Kauno maratonas – daugiau nei bėgimas!

 

 

 

Džiugiai norime pranešti,jog JCI Kaunas komanda jau Birželio 9 dieną dalyvaus Kauno maratone 2013Kauno maratone JCI Kauną atstovaus: Gabrielė Vilutyte, Manvydas Saulevičius, Marija Vorobjovaitė ir Vytautas Vaitiekūnas.

 

Norime paskatinti visus JCI Kaunas narius, kolegas bei draugus nepraleisti tokios puikios progos ir sudalyvauti puikioje sporto šventėje!

 

„Kauno maratonas“ – skirtas visiems, nepaisant amžiaus, profesijos, įsitikinimų ar fizinio pasirengimo. Tai sporto šventė, kurios tikslas suvienyti miestiečius ir sporto entuziastus, skatinti socialinį ir fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos tradicijas Lietuvoje.

 

 

Kviečiame visus norinčius turiningai praleisti vasarišką sekmadienį į Nemuno salą, šalia „Žalgirio arenos“, kur  vyks “JCI Pieva”, kiti įvairūs renginiai, koncertai, šurmuliuos mugės, bus vedamos paskaitos, treniruotės, skleidžiama informacija apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai.

 

 

Ateikite ne tik išbandyti savo jėgų, palaikyti bėgančiųjų draugų ir artimųjų, bet ir turiningai bei linksmai praleisti sekmadienį kartu. 

 

 

registruokisLT

 

alekna

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*