JCI draugė Jovita Uždavinytė: JCI Kaunas man visada išliks sveikai mąstančia organizacija

DSC02266Man JCI patinka…
todėl, kad čia tobulėju…
ir susipažįstu su tobulėjančiais žmonėmis…

 

Kai 2011 metais koordinavau JCI Kaunas ,,Žaliąjį projektą“, sutikti žmonės manęs klausdavo, ar JCI yra  nauja ,,žaliųjų“ organizacija. Atsakydavau: ne! JCI Kaunas – jaunų, sveikai mąstančių žmonių bendrija! JCI Kaunas narius vienija siekis būti geresniais savo aplinkos dalyviais ir kurti teigiamus pokyčius kiekviename žingsnyje.

 

Beveik keturis metus stebėjau: kaip keitėsi valdybos, kaip prasidėjo ir baigėsi projektai, kaip atėjo ir išėjo nariai… Ir šiandien dienai galiu pasidžiaugti, kad JCI Kaunas komanda kartu, padedami vieni kitų, įveikė Kauno maratono trasą. Džiaugiuosi, kad organizacija išlieka jauna, aktyvi, veržli ir išliks vedina lyderių visose gyvenimo srityse.

 

Collagemaza

 

 O JCI Pievoje rinkosi neišgąsdinti lietaus tobulėjantys žmonės, kurie dalijosi sveikos mąstysenos ir savo gyvenimo būdo pavyzdžiais. Jau nestebina, kad kiekvieną kartą dalyvaudama JCI Kaunas renginiuose išmokstu vis naujų dalykų. Šį kartą Ilma Pranciulytė-Bagdžiūnienė pasidalijo subalansuotos mitybos ir grožio iš gamtos paslaptimis, o Mindaugas Vidugiris papasakojo apie kūrybingumo ir vidinės harmonijos atradimą.

 

PicMomaza

 

Ačiū, JCI Kaunas komandai, kuri tęsia mūsų 2010 metais ,,Žaliajame projekte“ pradėtus darbus. JCI Kaunas palinkėčiau ir toliau išlikti sveikai mąstančia organizacija, nes tik sveikame kūne ir prote gimsta pačios didingiausios idėjos. 

Jovita Uždavinytė

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*