Idėjų generavimo ir dalinimosi vakarai su JCI Kaunas

JCI Kaunas, bendradarbiaudami su VERO CAFE, organizuoja renginių ciklą „Idėjų generavimo ir dalinimosi vakarai“.

 

Kas antrą antradienį, nuo 18 iki 20 val. vyksta neformalūs atviri seminarai apie idėjų generavimą. Kartu su idėjų dirbtuvėmis, kurių metu dalyviai turės galimybę pasirengti savo idėjos realizavimo strateginį planą, rašyti „pilotinį“ projektą.

 

Iš karto po seminaro dalyviai gali palikti savo idėją Idėjų lentoje, priklijuodami lapelį su savo idėja ir kontaktais, nurodę kokius kriterijus atitinkančių komandos narių ieško, kokios pagalbos jiems reikia idėjos įgyvendinimui.

 

Idėjų lentą rasite VERO CAFE (Vilniaus g. 23, Kaune), kur galite pasidalinti savo idėja ar prisijungti prie iniciatyvos. Savo kontaktus gali palikti ir tie, kurie galbūt neturi konkrečios idėjos, tačiau norėtų prisidėti prie veiklos ir konkrečiai įvardintų kokia veikla jiems būtų artima – nesvarbu apmokama ar neapmokama.

 

Idėjų generavimo ir dalinimosi vakarai vyksta senamiestyje kas antrą mėnesio antradienį (balandžio 8 d., balandžio 22 d., gegužės 6 d., gegužės 20 d.) 18 val. VERO CAFE (Vilniaus g. 23).

 

Susitikimus veda JCI Kaunas Viceprezidentė Mokymams, sertifikuota koučingo specialistė Monika Valentaitė.

 

DĖMESIO! Seminaro dalyvių skaičius ribotas.

 

Dalyvavimo kaina 10 Lt. Iš anksto užsiregistravusiems JCI nariams ir kandidatams dalyvavimas nemokamas. Registracija būtina visiems, nes dalyvių skaičius ribotas. Registracija.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*