Beat the business

soc tinklai versle

 

Šio ilgalaikio projekto tikslas: skatinti žmones atrasti, kur galėtų realizuoti save ir įkvėpti kurti savo svajonių veiklą/verslą, dirbti mylimą darbą. Bus parodyta, kad tai įmanoma su jau sėkmingai einančių/pasiekusių žmonių istorijomis ir jų patarimais. Taip pat bus duotos naudingos teorinės bei praktinės žinios vystyti sėkmingai veiklai, seminarų/workshop’ų metu įgauti įgūdžiai ir patirtis leis greičiau pasiekti norimus rezultatus.

 

2017 m. kovo mėnesį startavome su pirmu seminarų ciklu, kurį sudarė 3 seminarai – trys patirtys! Naujiems metams prasidėjus startuojame su antruoju seminarų ciklu, kurio metu sužinosite vertingų verslo pradėjimo žinių, patarimų, gausite praktinių užduočių bei gausite konsultacijų iš savo srities specialistų, kurie yra padėję įkurti ne vieną sėkmingą verslą!

 


 

„Kaip efektyviai pritaikyti socialinius tinklus verslui?“

 

Kaip naudotis socialiniais tinklais išmanote puikiai. Bet ar žinote, kaip juos pritaikyti verslui?

 

Taisyklės skiriasi ir jas išmanyti verta. Todėl pakalbėsime apie esminius verslo komunikacijos Facebook’e ir Instagram’e principus:
> Kokias funkcijas verslo komunikacijoje atlieka socialiniai tinklai
> Kokius tikslus kelti, kaip juos sekti ir kaip juos pritaikyti prie verslo tikslų
> Koks turinys įtraukia ir parduoda
> Kokių principų laikytis užsakant Facebook reklamą
> Kaip vykdyti klientų aptarnavimą

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

DOMANTAS ŠIRVINSKAS

 

Domantas yra vienas pirmųjų Facebook puslapių administratorių Lietuvoje, dabar besidalinantis patirtimi savo įkurtuose mokymų namuose „EduMint“.

 
 

Seminaro laikas:

Gegužės 7 d. 18:00 – 20:00 val.

 

Vieta: Viešbutis “IBIS Kaunas”, Vytauto pr. 28, Kaunas

 

Seminaro kaina:

Svečiams 15 EUR – atsivedus draugą 25 EUR/2 asm.

JCI nariams, kandidatams: 10 EUR – atsivedus draugą 15 EUR/2 asm.

 

Registruokis čia:

https://goo.gl/forms/n3ct93XbOgueFapm1

 

Sekite naujienas:

https://www.facebook.com/beatthebusiness/

 
 

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės:
judita.snukiskyte@jci.lt

 
 

Renginio partneriai:

edumint logo horizontal dark


 

Trumpai apie įvykusius „Beat the business – laikas pradėti savo verslą!“ seminarus:

 

Šių seminarų metu specialistai ne tik suteiksėteorinių žinių, praktinių verslo steigimo patarimų, bet ir realias konsultacijas, paskyrė užduotis, kurių metų žingsnis po žingsnio dalyviai galėjo realizuoti savo veiklas, o galiausiai jas “paleisti” viešai būsimuose svetainių kūrimo bei marketingo workshop’uose!

 
 

„Verslo finansavimo galimybės“

 

Šio, pirmojo renginio metu, kalbėsime apie labai svarbų dalyką – finansinę paramą verslo pradžiai. Dažną nuo realių veiksmų atbaido lėšų trūkumas, nes ne visi turi santaupų ar dosnių artimųjų. Lektorė papasakos apie galimus jūsų verslo finansavimo būdus, kurie, tikime, tik dar labiau įkvėps ir paskatins vystyti savo idėją.

 

Renginyje galėsite gyvai aptarti jums rūpimus klausimus ir sužinoti realias finansavimo galimybes!

 

Paramos gali tikėtis labai mažos ir mažos įmonės (iki 1 metų); socialinės įmonės; fiziniai asmenys, vykdantys individualią veiklą arba dirbantys pagal verslo liudijimą ir siekiantys pradėti ar jau plėtojantys pradėtą verslą (steigiantys juridinį asmenį). Yra parama, pagal kurią skatinama naujų verslų pradžia kaimo vietovėse t.y. labai mažų įmonių, ūkininkų bei kitų fizinių asmenų ekonominė veikla kaimo vietovėse, apimanti įvairius ne žemės ūkio verslus, produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, jų pardavimą, įvairių paslaugų teikimą, įskaitant paslaugas žemės ūkiui.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė

 

NERINGA TRINSKIENĖ

 

Neringa Trinskienė, ekonomikos magistras finansų apskaitos ir audito srityje, jau daugiau nei 13 metų konsultuojanti visus norinčius ar tik svajojančius kurti ar plėtojančius savo verslą, su Neringos pagalba įsikūrė kone pusė tūkstančio verslų Lietuvoje. Štai ką sako apie ją klientai – „ji moka paaiškinti sudėtingus dalykus paprastais žodžiais… „ „Neringa yra vertinama ne tik kaip savo srities žinovė, bet ir kaip supratinga, paslaugi, maloni ir humaniška asmenybė, pasiruošusi įsigilinti į verslininko poreikius.“

 
 

„Verslo formos pasirinkimas“

 

Nusprendus pradėti verslą yra svarbu išsirinkti tinkamą verslo formą. Reikia apsispręsti kaip bus vykdoma veikla – ar su verslo liudijimu, ar su IDV, ar steigiant įmonę: IĮ, MB, UAB. Lektorė patars, kuri forma tinkamiausia pagal jūsų numatomą veiklos sritį. Ar verslą pradėsite vienas, ar keliese, iškart samdysite darbuotojus, o gal dirbsite tik pats? Visi šie ir dar kiti dalykai lemia verslo formos pasirinkimą, kad nereikėtų mokėti didelių mokesčių, jei apyvarta nedidelė, arba rizikuoti asmeniniu turtu kai verslas dar nestabilus. Pateiksime naudingų praktinių verslo steigimo patarimų.

 

Taip pat sužinosite, kokiais būdais yra steigiamas verslas jau išsirinkus verslo formą: veiklos vykdymą pagal individualią veiklą arba steigiant juridinį asmenį: ką daryti pirmiausia, kiek laiko užtrunka, kada reikia kreiptis į notarą, o kada užtenka elektroninio parašo.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė

 

INA SMALINSKIENĖ

 

20 metų patirtis vadovaujant komandai, daugiau nei 7 metų patirtis konsultuojant įmonių steigimo, individualios veiklos, mokesčių klausimais, su Inos pagalba įregistruota daugiau kaip 300 verslų Lietuvoje. Ina sako: „Svarbiausia išklausyti klientą, kuriam dabar reikia informacijos, patarimo, palaikymo. Smagu kai klientas sugrįžta, kai matai gerai dirbančias įmones prie kurių steigimo ir konsultavimo esi prisidėjęs.

 
 

„Bendradarbystės centras – naujos galimybės jaunam verslui“

 

Naują veiklą vystyti drąsiau ir lengviau, kai turi palaikančią aplinką, patyrusį mentorių, naudingus praktinius mokymus. Tam ir sukurti bendradarbystės centrai. Seminare lektorė plačiau papasakos apie centrų veiklą, teikiamas paslaugas.

 

Bendradarbystės centras „Spiečius“ – moderni erdvė skirta verslui, siekiant sudaryti palankias sąlygas Smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) subjektams iki 5 m. augti, didinti darbo našumą, skatinant diegti naujausius informacinių ir ryšių technologijų sprendimus, skirtus verslo procesams optimizuoti; užmegzti ryšius tarp įvairiose srityse veikiančių verslų ar savarankiškai veikiančių asmenų, kurie sujungę savo idėjas galėtų kurti pridėtinę vertę

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė

 

DIANA GRAPSKYTĖ

 

Dianos Grapskytės veikla – bendradarbystės centro „Spiečius“ Šiauliuose veiklų koordinavimas, organizavimas ir vykdymas:
– Verslumo skatinimo, įgūdžių renginiai;
– Mentorystės sesijų organizavimas (Mentorystės sesijos tikslas – kartu su mentoriumi, patyrusiu verslo atstovu, ieškoti naujų, praktinių verslo vystymo sprendimų. Darbinė sesija yra skirta 1 – 5 metus veikiančio tradicinio ar inovatyvaus verslo savininkams ir vadovams, kurie vertina patyrusių verslininkų patarimus bei nori efektyviai vystyti savo verslą);
– Tiksliniai bendradarbystės centro „Spiečius“ bendruomenės renginiai;
– Verslumo konsultacijos ( dėl verslo steigimo, konsultacijos su norinčiais franšizės principu išvystyti savo verslą, dėl verslo finansavimo galimybių, dėl individualaus verslo kūrimo strategijų paruošimo su nesamais darbuotojais ir kt.);
– Pranešimai jaunimui, ketinančiam pradėti verslą;
– Aktyvus bendravimas su potencialiais klientais ir partneriais, visuomeninių iniciatyvų rėmimas;
– Bendradarbiavimas su švietimo įstaigomis bei nevyriausybinėmis organizacijomis („Rotaract“ organizacija, JCI Šiauliai, ŠVK (Šiaulių Valstybinė kolegija), ŠU (Šiaulių universitetas), DB (darbo birža) ir kt.).

 
 

„Verslo planas – kaip, kaip ir kodėl?“

 

Vieni sako, kad jis būtinas, kiti įsitikinę, kad gerai idėjai nereikia jokių planavimų. Tad kaip yra iš tiesų? Apie tai kalbėsime ketvirtajame, baigiamajame šio ciklo seminare.

 

Sumanus vadovas supranta gerai parengto verslo plano svarbą. Šiame dokumente aiškiai ir argumentuotai išdėstoma, ko siekia įmonė ir kaip savo tikslus įgyvendins. Tai patogi priemonė sistemiškai apmąstyti savo verslo idėją ir įvertinti verslo ateities perspektyvas.

 

Verslo planai rašomi:
Pagrįsti ir patikrinti naują idėją;
Palyginti prognozes su faktiniais pasiekimais;
Apskaičiuoti lėšų poreikį;
Įvertinti verslo perspektyvas;
Įvertinti riziką dėl skolintų ar nuosavų investicijų į verslą;
Pagrįsti ir gauti pinigines paskolas;
Surasti partnerius arba pateikti informaciją esamiems.

 

Renginyje lektorė detaliai aptars šiuos punktus ir pateiks atsakymus į jums iškilusius klausimus! Ateikite ir gaukite praktines konsultacijas su patyrusia specialiste!

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė

 

AUKSĖ VIZBARIENĖ

 

– Ekspertinės sritys: verslo steigimas, verslo planavimas, rinkodara.
– Konsultavimo patirtis 15+.
– Sertifikuota LJA mokymų vadovė.
– Mokomųjų knygų bendraautorė „Verslumo pradmenys“ (2004m.), „Ekonomika ir verslas“ (2005m.).
– Mokymosi vizitai (Mobility VETPRO): Norvegija (1997m.), Ispanija (2009m.), Malta (2010m.), Didžioji Britanija (2010m.); koučingo mokymosi kursai (2012m.)
– Dalyvavimas projektuose: ,,Verslumo ugdymas’’ Lietuva – Didžioji Britanija (2003-2004m.) – – „Tarptautinė verslo plėtros programa“ Lietuva – Danija (2004m.), edukacinis DNB projektas ,,Liftas’’ (2013m.).
– Vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis.

 

“Svarbiausias mano klientas – tas, kuriam dabar reikia informacijos, paskaičiavimų, patarimo, palaikymo. Kartu su klientu analizuojame jo situaciją, kartu pasirenkame tinkamiausius sprendimus, nes verslas visada yra kūrybinis kelias pasiekti norimai gerovei. Ir tuomet malonu eiti miestelio ar miesto gatve ir matyti augančias įmones prie kurių steigimo ar plėtros esi tiesiogiai pridėjęs ranką.”

 
 

Renginio partneriai:

logo_fb


 

„Verslo idėjos galia vs. asmeninės savybės“

 

Šio įvadinio ir motyvacinio seminaro metu, prieš pradėdami kibti į rimtus verslo kūrimo darbus ir niuansus, renginio dalyviai pasisėmė dar dalelę motyvacijos ir užsispyrimo! Seminaro metu išgirdome, kaip gimė idėja įkurti savo veiklą, apie įkūrimą ir „paleidimą“ bei ką teko praeiti, kad ši idėja būtų įgyvendinta.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinosi:

 

ARTŪRAS BULOTA

 

Artūras Bulota daugiau nei dešimtmetį dirba reklamos ir komunikacijos specialistu. Nuo dizainerio, kūrybos vadovo iki vadovavimo didžiausiai kūrybinei agentūrai Kaune. Šiuo metu Artūras vysto tarptautinį bendradarbystės (co-working) centrą Talent Garden Kaunas, yra vienas iš laiko planavimo įrankio Purfect įkūrėjų, oficialus FUJIFILM X fotografas Lietuvoje bei profesinio mokymo akademijos Kokibe” įkūrėjas. Per visą laiką Artūras sukaupė stiprų kūrybiškumo, reklamos įvaizdžio, projektų valdymo bei vadybos žinių portfelį.

 


Trumpai apie pirmąjį seminarų ciklą, kurį sudarė 3 seminarai – trys patirtys!

 
 

1. „Atrask mylimą veiklą“

 

Šio seminaro metu dalyviai gavo daugybę motyvacijos, praktinių patarimų, kaip surasti darbą, kaip bendrauti su darbdaviu, kaip motyvuoti save, kai neturi patirties, bet ir turint darbo vietą, kaip atrasti tą mylimą veiklą, jei visgi darbas nemielas, bei ką daryti, jei nei viena samdomo darbo vieta tavęs nevilioja.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinosi:

 

DONATAS KANTAKEVIČIUS

 

Atraskpasaukima.lt” įkūrėjas, lektorius, 18 metų vadovas, dirbantis su pardavimais, verslo konsultantas, Lietuvoje vedantis vertingus seminarus apie savo pašaukimo suradimą, motyvaciją, drąsą, vyrų ir moterų ugdymo mokymus.

 

EVELINA TAMULAITIENĖ

 

Evelinos didžiausia nesibaigianti aistra – saviugda, kuri nepakeičiama draugė esamose veiklose, kurios visos gimė iš hobio ir meilės, o šiandieną lektorė moko ir kitus atrasti mylimą veiklą ir paversti ją verslu projekte “Verslodara“.

 


 

2. „Tikros istorijos – IŠGIRSK, PAMATYK, ĮKVĖPK SAVE“

 

Seminaro metu trys svečiai papasakojo apie savo sėkmės istoriją, pasidalino savo patirtimis, pakilimais ir nuosmukiais, iššūkiais bei praktiniais patarimais kitiems.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinosi:

 

RYTIS LUKOŠEVIČIUS

 

Nuo gerai uždirbančio programuotojo iki emocijų paleidimo specialistu tapęs viešosios įstaigos “Į save” įkūrėjas ir vadovas (http://isave.lt). Turi NUOSTATŲ, kad baigus tam tikrus mokslus, pradirbus tam tikroje sferoje, neprotinga ar neįmanoma imtis VISIŠKAI kitokio pobūdžio veiklos? Think out of the box – net jei tavo veikla ir nėra įrašyta į populiariausių profesijų sąrašą, įmanoma BET KAS, jei tu tiki. Netiki? Štai GYVAS pavyzdys.

 

DONATAS BRIKAS

 

Sėkmingas verslininkas, investuotojas, UAB “Saviugdos Mokykla” savininkas ir direktorius, įkvepiantis pranešėjas bei sertifikuotas TOC (Theory of constraint) ir T. Harv Eker “Train the Trainer” treneris. Būdamas 26 metų susidūrė su sunkumais savo gyvenime. Tai jam leido suprasti, kad nuolatinis asmenybės augimas, nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis padeda išspręsti, asmenines, profesines ir finansines problemas. Jau daugiau nei 7 metai kaip Donatas asmeninį tobulėjimą pavertė savo gyvenimo būdu.

 

JAQ GREENSPON

 

He is a new dad, as well as a world traveling, dog loving, scuba diving, book collecting, writer – currently residing somewhere in Eastern Europe. His words have been spoken by Capt. Jean-Luc Picard and Robin Hood, been read by David Copperfield, and criticized by his 7th grade English teacher. He’d like to thank the members of the Academy, although he doesn’t know why. In his spare time, he’s a university professor and a kick ass uncle..

 


 

3. „Diskusija – įdirbis ar idėja?“

 

Šio seminaro metu dalyviai sulaukė ne tik įvairios patirties pasidalinimų, praktinių patarimų, bet ir buvo įtraukti į diskusiją bei realų workshop‘ą.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinosi:

 

ŽANAS GONGAPŠEVAS

 

Jau daugiau nei 9 metus Žanas dirba verslo konsultantu ir elgsenos treneriu /koučeriu, daugiausia dėmesio skirdamas mąstymo ir komunikacijos temoms. Daugėjant startup’ų, jauniems žmonėms labiau įsitraukiant į verslumą ir augant verslo tempams, didėja verslo konsultacijų, koučingo ir net mentorystės poreikis. Žanas padėjo daugeliui tiek sėkmingai veikiančių, tiek jaunų verslo įmonių (visoje Europoje) darbuotojams tobulėti ir ugdyti įgūdžius, reikalingus pasiekti užsibrėžtų rezultatų žymiai greičiau ir lengviau. Kūrybiškumas, novatoriškos idėjos ir gebėjimas komunikuoti – ypač svarbūs šiandienos veiklose.

 


Renginio partneriai:

BLC

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*