SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Beat the business

beat_the_business_think_outside_the_box

 

Šio ilgalaikio projekto tikslas: skatinti žmones atrasti, kur galėtų realizuoti save ir įkvėpti kurti savo svajonių veiklą/verslą, dirbti mylimą darbą. Bus parodyta, kad tai įmanoma su jau sėkmingai einančių/pasiekusių žmonių istorijomis ir jų patarimais. Taip pat bus duotos naudingos teorinės žinios vystyti sėkmingai veiklai. Patys dalyviai galės įtakoti sekančių seminarų ciklų temas, reikalingiausias jiems patiems.

 

Jau kovo mėnesį startuosim su pirmu seminarų ciklu, kurį sudarys 3 seminarai – trys patirtys!

 


 

Pirmas seminaras:

„Atrask mylimą veiklą“

 

Šio seminaro metu ne tik gausite daugybę motyvacijos, sužinosite praktinių patarimų, kaip surasti darbą, kaip bendrauti su darbdaviu, kaip motyvuoti save, kai neturi patirties, bet ir turint darbo vietą, kaip atrasti tą mylimą veiklą, jei visgi darbas nemielas, ką daryti, jei nei viena samdomo darbo vieta tavęs nevilioja.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

DONATAS KANTAKEVIČIUS

 

 Donatas_Kantakevicius

 

Atraskpasaukima.lt įkūrėjas, lektorius, 18 metų vadovas, dirbantis su pardavimais, verslo konsultantas, savo žinias ir įgūdžius tobulinantis kasdien. Lietuvoje vedantis vertingus seminarus apie savo pašaukimo suradimą, motyvaciją, drąsą, vyrų ir moterų ugdymo mokymus. Sėkmingas derybininkas ir didelių pardavimų Guru. Nuolat besišypsantis ir laimingas žmogus. Duos JUMS įrankius, kaip pasiekti savo tikslus ir padės sukurti savo svajonių veiklą. Donatas pakeis TAVO gyvenimą !!! Nuo šiol TU gyvensi visu 100% !!!!

 

EVELINA TAMULAITIENĖ

 

 Evelina_Tamulaitiene

 

SEO (paieškos sistemos optimizavimas), interneto rinkodaros, viešųjų ryšių mokymų agentūros SEO AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė, įvairiausių tekstų, net knygų rašymo mokymų agentūros RAŠYTOJŲ AKADEMIJA įkūrėja ir lektorė, marketingo agentūros BERKLIS įkūrėja ir vadovė, verslumo ir savirealizacijos mokymų projekto “VERSLODARA” įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė, ŠIRDIES AKADEMIJA įkūrėja, metodikos autorė ir lektorė, portalo “Verslo istorijos” įkūrėja, tinklaraščio internete „Įkvepiantys pokalbiai su Evelina“ bei saviugdos knygos – dienoraščio „Širdies dienoraštis“ autorė.

 

Evelinos didžiausia nesibaigianti aistra – saviugda, kuri nepakeičiama draugė esamose veiklose, kurios visos gimė iš hobio ir meilės, o šiandieną lektorė moko ir kitus atrasti mylimą veiklą ir paversti ją verslu projekte „Verslodara“.

 

Seminaro laikas:  Kovo 8 d. 18:00 – 21:00 val.

Vieta: „BLC“, K. Donelaičio g. 62, Kaunas

 

Seminaro kaina:

Ankstyvoji (iki 02.26) registracijos kaina: 10 EUR (JCI nariams: 6 EUR, JCI kandidatams 8 EUR)

Vėlyvoji (iki 03.08) registracijos kaina: 14 EUR (JCI nariams 10 EUR, JCI kandidatams 12 EUR)

 

Registruokis čia:

https://goo.gl/Fn0oDQ

 


 

Antras seminaras:

„Tikros istorijos – IŠGIRSK, PAMATYK, ĮKVĖPK SAVE“

 

Seminaro metu trys svečiai papasakos apie savo sėkmės istoriją, pasidalins savo patirtimis, pakilimais ir nuosmukiais, iššūkiai bei praktiniais patarimais kitiems.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

RYTIS LUKOŠEVIČIUS

 

Nuo gerai uždirbančio programuotojo iki emocijų paleidimo specialisto. Turi NUOSTATŲ, kad baigus tam tikrus mokslus, pradirbus tam tikroje sferoje, neprotinga ar neįmanoma imtis VISIŠKAI kitokio pobūdžio veiklos? Think out of the box – net jei tavo veikla ir nėra įrašyta į populiariausių profesijų sąrašą, įmanoma BET KAS, jei tu tiki. Netiki? Štai GYVAS pavyzdys.

 

Rytis_Lukosevicius

 

Rytis apie save:

 

Nuo 2011m. pabaigos praleidau tūkstančius valandų dirbdamas su žmonėmis ir savimi. Pasikeičiau aš pats, mano aplinka ir visas gyvenimas. Sukaupiau daugybę patirties kaip veikia mūsų protas, ką daryti su nešiojamu skausmu ir problemomis. Padėjau šimtams žmonių atrasti takelį į vidinę ramybę.

O svarbiausia sugrįžau į džiaugsmą iš vidaus, be priežasties, į lengvumą gyvenime, kuris kažkada senai buvo toks kasdieniškas.

Galiu ir tau padėti gyventi kitaip – taip kaip tau norisi, o ne kaip reikia ar kaip verčia gyvenimas.

 

Ką dabar veikiu:

– esu viešosios įstaigos “Į save” įkūrėjas ir vadovas (http://isave.lt)

– vedu asmenines konsultacijas

– organizuoju internetinius emocijų paleidimų kursus

– organizuoju savaitės trukmės emocijų paleidimo stovyklas

 

Apie emocijų paleidimo techniką:

 

Emocijų paleidimo technika buvo sukurta maždaug prieš 40 metų amerikiečio fiziko ir verslininko Lesterio Levensono. Šiuo metu pasaulyje jau yra daugiau kaip 100 000 žmonių naudojančių ją savo kasdienybėje. Harvardo ir Niujorko universitetai atlikę eksperimentus su savanoriais moksliškai patvirtino technikos efektyvumą.

 

Kiekvienas esame patyrę, kad kai susikaupia daug neigiamų jausmų, tai jaučiam nerimą, nepatogumą ir nesame laimingi. Pirmas dalykas, ką dažniausiai darome, tai norime nuo jų pabėgti. Darome tai užspausdami, paslėpdami nuo saves ką jaučiame, kažkaip pabėgdami į kitas veiklas ar tiesiog išreikšdami į aplinką.

 

Žinai ką – tai neefektyvu. Jausmai lieka užspausti kaupiasi kūne ir prote, neleidžia būti pilnai laimingu, griauna sveikatą ir santykius. Kiekvienas natūraliai mokame paleisti jausmus, tiesiog dabar tai vyksta nesąmoningai. Ši technika yra vienas iš būdų, kaip tai galima daryti sąmoningai ir savarankiškai, tada kada tau reikia.

 

Paleisdamas, išlaisvindamas ir pripažindamas, jausmus, kurie yra užspausta tavyje, atgausi energiją, ramybę ir džiaugsmą, kurio ieškai.

 

DONATAS BRIKAS

 

Donatas_Brikas

 

Sėkmingas verslininkas, investuotojas, įkvepiantis pranešėjas. Būdamas 26 metų susidūrė su sunkumais savo gyvenime. Tai jam leido suprasti, kad nuolatinis asmenybės augimas, nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis padeda išspręsti, asmenines, profesines ir finansines problemas. Jau daugiau nei 7 metai kaip Donatas asmeninį tobulėjimą pavertė savo gyvenimo būdu.

Per savo augimo metus Donatas turėjo galimybę mokytis iš pasaulyje geriausių pripažintų trenerių, tokių kaip Brian Tracy, Marcus de Maria, Mac Attram, J.T. Foxx, Tony Robbins, Alex Mendossian, Blair Singer ir k.t.

  • Sertifikuotas TOC (Theory of constraint) treneris,
  • Pardavimų treneris,
  • Sertifikuotas T. Harv Eker “Train the Trainer” treneris,
  • UAB “Saviugdos Mokykla” savininkas ir direktorius,
  • Leidybos kompanijos UAB “Tobulėjimo projektai” verslo dalininkas,
  • Ikvepiantis pranešėjas,
  • Oficialus Tony Robbins atstovas Lietuvoje ir Latvijoje,
  • Oficialus Success Resources Ltd partneris Lietuvoje,
  • Harv Eker sertifikuotos programos Milijonieriaus Mastymas (Millionaire Mind Intensive) organizatorius Lietuvoje,
  • Daugelio asmenybės tobulėjimo programų autorius.

Jo tikslas:
Padėti žmonėms rasti kelią į harmoningą ir laimingą gyvenimą.

Jo kredo:
Esu laimingas, nes kas dieną augu ir nuoširdžiai nežinau, kur to augimo ribos.

 

JAQ GREENSPON

 

Jaq_Greenspoon 

 

He is a new dad, as well as a world traveling, dog loving, scuba diving, book collecting, writer – currently residing somewhere in Eastern Europe. His words have been spoken by Capt. Jean-Luc Picard and Robin Hood, been read by David Copperfield, and criticized by his 7th grade English teacher. He’d like to thank the members of the Academy, although he doesn’t know why. In his spare time, he’s a university professor and a kick ass uncle..

 

Seminaro laikas:  Kovo 22 d. 18:00 – 21:00 val.

Vieta: „BLC“, K. Donelaičio g. 62, Kaunas

 

Seminaro kaina:

Ankstyvoji (iki 03.15) registracijos kaina: 10 EUR (JCI nariams: 6 EUR, JCI kandidatams 8 EUR)

Vėlyvoji (iki 03.22) registracijos kaina: 14 EUR(JCI nariams 10 EUR, JCI kandidatams 12 EUR)

 

 

Registruokis čia:

https://goo.gl/Gwj4Wu

 


 

Trečias seminaras:

„Diskusija – įdirbis ar idėja?“

 

Šio seminaro metu dalyvių laukia ne tik įvairios patirties pasidalinimas, praktiniai patarimai, bet ir įtraukianti visus dalyvius diskusija bei realus workshop‘as.

 

Savo patirtimi su seminaro dalyviais dalinsis:

 

ŽANAS GONGAPŠEVAS

 

Zanas_Gongapsevas

Žanas Gongapševas jau daugiau nei 9 metus dirba verslo konsultantu ir elgsenos treneriu /koučeriu, daugiausia dėmesio skirdamas mąstymo ir komunikacijos temoms. Daugėjant startup’ų, jauniems žmonėms labiau įsitraukiant į verslumą ir augant verslo tempams, didėja verslo konsultacijų, koučingo ir net mentorystės poreikis. Žanas padėjo daugeliui tiek sėkmingai veikiančių, tiek jaunų verslo įmonių (visoje Europoje) darbuotojams tobulėti ir ugdyti įgūdžius, reikalingus pasiekti užsibrėžtų rezultatų žymiai greičiau ir lengviau. Kūrybiškumas, novatoriškos idėjos ir gebėjimas komunikuoti – ypač svarbūs šiandienos veiklose.

 

Žanas yra JCI Lietuva Senatorius. Jis prie JCI prisijungė 2006 m. ir užėmė ne vieną atsakingą poziciją JCI Lietuva organizacijoje prieš tapdamas JCI Lietuva Senatoriumi 2012 m. Būdamas JCI nariu jis aktyviai įsitraukdavo į organizacijos veiklą ir savo idėjomis nuolat siekė geresnio ir tvaraus jos vystymosi. Daug metų jis skyrė savo laiką ir pastangas ugdyti JCI narius.

 

Seminaro laikas:  Balandžio 5 d. 18:30 – 20:30 val.

Vieta: „BLC“, K. Donelaičio g. 62, Kaunas

 

Seminaro kaina:

Ankstyvoji (iki 03.30) registracijos kaina: 10 EUR (JCI nariams: 6 EUR, JCI kandidatams 8 EUR)

Vėlyvoji (iki 04.05) registracijos kaina: 14 EUR (JCI nariams: 6 EUR, JCI kandidatams 8 EUR)

 

Registruokis čia:

https://goo.gl/Fn0oDQ

 


 

*Perkant bilietus į tris seminarus iš karto:

Ankstyvoji (iki 02.26) registracijos kaina: 25 EUR (JCI nariams: 15 EUR, JCI kandidatams 18 EUR)

Vėlyvoji (iki 03.08) registracijos kaina 35 EUR (JCI nariams: 25 EUR, JCI kandidatams 27 EUR)

** Nusipirkus visą seminarų ciklo paketą – pinigai negrąžinami.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės:
egle.adomavice@jci.lt

 

Registruokis čia:

https://goo.gl/Fn0oDQ

Renginio partneriai:

BLC

Užsisakykite naujienas:
Parašykite atsiliepimą
Uždaryti